10 найкращих продуктів, які слід їсти вранці

10 найкращих продуктів, які слід їсти вранці

Більшість людей часто не снідають, проте дарма. Сніданок — це не тільки чудовий спосіб почати свій день, але й важливе забезпечення енергії нашого організму на довгий час. Що повинен містити збалансований сніданок? Ваша ранкова здорова тарілка їжі повинна включати білок, клітковину, корисні жири та ряд поживних речовин. Ми радимо не вживати комерційні продукти для сніданку, адже вони можуть містити багато цукру, рафінованих вуглеводів та добавок. Натомість ми підготували список корисних і смачних продуктів та напоїв, які дадуть вам багато енергії та настрою на весь день!

Перша допомога при травмуваннях

Перша допомога при травмуваннях

Травма — це будь-яке пошкодження тканин або органів тіла, яке може призвести до болю, дискомфорту або обмеження рухливості. Травми можуть бути викликані різними факторами, включаючи падіння, удари, опіки, отруєння та ін.

Травма вимагає надання першої медичної допомоги. У випадку серйозних пошкоджень, вона може призвести до втрати працездатності, а в надзвичайно важких ситуаціях — навіть до інвалідності або смерті.

Чому виникає холодний піт?

Чому виникає холодний піт?

Холодний піт не є справжнім медичним діагнозом, навпаки, холодний піт може бути симптомом захворювань. Потовиділення — це природна функція організму. Воно відбувається, коли ваше тіло нагрівається і потребує охолодження, наприклад, у теплу погоду, під час тренувань або під впливом стресу, нервового напруження чи страху.

Алкогольний розлад

Алкогольний розлад

Алкоголізм або розлад вживання алкоголю — це стан, при якому людина має бажання вживати алкоголь. Розлад, пов’язаний з вживанням алкоголю, охоплює модель вживання алкоголю, що включає проблеми контролю над споживанням, занепокоєність або продовження вживання попри проблеми. Розлад включає рівень вживання, що іноді називають алкоголізмом, проте такі терміни, як “алкоголік” та “алкоголізм” все частіше розглядаються як негативний стереотип.

Як правильно вмиватися?

Як правильно вмиватися?

Ця ранкова рутина є важливою, але чи правильно ви її робите? Безумовно, вмивання може здаватися простим, проте ця процедура вимагає трохи більше часу й уваги, щоб ваша шкіра мала бездоганний вигляд. Рекомендується вмиватися двічі на день. Незалежно від типу, текстури та поточного стану шкіри, що особливо важливим є вечірнє очищення. У цій статті ми підготували поради, які допоможуть вам правильно доглядати за вашою шкірою.

Що потрібно обов’язково мати в домашній аптечці? 

Що потрібно обов’язково мати в домашній аптечці? 

Здоров’я – найцінніший скарб, і збереження його починається з власного дому. Одним із найважливіших аспектів домашнього догляду за здоров’ям є наявність добре укомплектованої аптечки першої допомоги. Не важливо, чи маєте ви сім’ю з дітьми, чи живете самотньо – наявність аптечки є обов’язковою умовою для кожного будинку. 

Моргання, коли це стає проблемою? 

Моргання, коли це стає проблемою? 

Моргання — природний рефлекс людини. Ба більше, моргання виконує корисну функцію: воно зберігає чистими та зволожує наші очі, також захищає їх від яскравого світла та подразників, таких як бруд, пил і дим.Чи слід хвилюватися, коли ви моргаєте більше, аніж треба? Надмірне може бути викликане багатьма причинами та може відбуватися постійно або час від часу.

Практичні поради, які зменшать сухість ваших очей

Практичні поради, які зменшать сухість ваших очей

Сухість очей є неприємним явищем і навіть болісним, ​​найпоширенішими симптомами є печіння, біль і почервоніння. Рекомендовано звернутися до окуліста. Перше, що може вам прописати лікар — це очні каплі, вони імітують справжні сльози. Очні краплі, які називаються штучними сльозами, імітують ваші справжні. Можливо, вам доведеться спробувати кілька, перш ніж ви знайдете той, який вам підійде, але обов’язково проконсультуйтеся із лікарем.

Сухість у роті (ксеростомія). Симптоми. Причини та Лікування

Сухість у роті (ксеростомія). Симптоми. Причини та Лікування

Сухість у роті, відома також як ксеростомія, виникає тоді, коли слинні залози не виробляють достатньо слини в ротовій порожнині. Це стан супроводжується відчуттям пересихання або сухості в роті й може спричинити дискомфорт. Сухість в роті — це досить поширена проблема, яка впливає на приблизно одну п’яту частину населення. Ймовірність її виникнення збільшується зі зростанням віку.

Як підвищити температуру тіла?

Як підвищити температуру тіла?

Люди, які живуть у холодних регіонах, часто відчувають дискомфорт, біль у тілі, холодні пальці та навіть зниження температури тіла, якщо вони довго перебувають на вулиці або в холодному приміщенні. Регуляція температури нашого тіла відбувається за допомогою головного мозку. Частина мозку, яка називається гіпоталамус, відстежує температуру тіла і, якщо вона занадто низька або висока, посилає сигнали тілу, щоб її підвищити або знизити. Коли наша температура починає знижуватися нижче нашого звичайного рівня, наш організм отримує сигнал почати виробляти тепло. Якщо наше тіло охолоне настільки, що це вплине на температуру,  то це може завдати шкоди вашому здоров’ю і вважається невідкладним станом.